Haber siteleri

Haber siteleri

Blog Siteleri

Blog Siteleri

E-Ticaret Siteleri

E-Ticaret Siteleri

Kurumsal Siteler

Kurumsal Siteler

% 100 Özgün İçerikler

İçerik hizmetimiz nasıl çalışır?.

1
İLETİŞİME GEÇ
2
KONU BAŞLIĞI VER
3
ÖDEME YAP
4
YAZIP TESLİM EDELİM
 

Markanızın Potansiyelini Ortaya Çıkarın

 

İçerik Yazdırma

İçerik yazdırma, özgün içeriklerin ortaya çıkarılması açısından önemlidir. Bir içeriğin kalitesi niteliği ile doğru orantılıdır. Bu nedenle yazdıracağınız içeriklerin mutlaka özgün ve kullanıcı odaklı olmasına dikkat etmelisiniz. Kaliteli içerik sayesinde sitenizi rakipleriniz arasından ayırarak üst sıralara taşıyabilirsiniz. İçerik yazdırmak istediğinizde firma seçimine de önem vermeniz gerekiyor. Bugün birçok firma içerik hizmeti veriyor olsa da hepsinin aynı kaliteye sahip olmadığı aşikârdır. Biz 2012 yılından bugüne kadar yalnızca içerik hizmeti veren köklü bir kuruluşuz. Makaleleriniz profesyonel bir ekip tarafından yazılır, isteğinize bağlı olarak ister editörlük isterseniz mail teslimi yapılır. Yazılan içeriklerin zengin ve kullanıcının kolay anlayacağı bir dilde olması önemlidir. Kullanıcı içeriği okurken kafasındaki soru işaretlerini giderebilmesi gerekir.

İçerik Yazdırma Fiyatları

İçerik yazdırma fiyatları firmaya göre değişiklik gösterdiği gibi yazılacak makalenin konusuna ve kelime sayısına göre de değişkenlik göstermektedir. Seorehberi Dijital İçerik Ajansı ekonomik fiyata yüksek kalitede içerik imkanı sağlar. Yazılan her makalenin Google gözünde mutlaka bir değeri olacaktır. Makaleleriniz yazıldıktan sonra sitenize eklerken kuralına uyduğunuz sürece ilk sıralara yükselmemeniz için hiçbir neden yoktur.

Semantik İçerik Nedir?

Semantik içerik makale içinde kullanılan hedef kelimelerin eş anlamlılarla birlikte kullanılmasıdır. Semantik kelimesine bir örnek verecek olursak “içerik ve makale” şeklinde belirtebiliriz. SEO açısından önemli olan semantik kelimelerin makale içerisinde kullanılması yaratıcılık yeteneğinin güçlü olmasını gerektirir. Anlam bütünlüğünü bozmadan okuyucunun sıkılmamasını sağlamak gerekir. Seorehberi semantik içerik üretimiyle hedef kitlenize en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar.

Makale Siparişi Ver

Makale siparişi özellikle blog sahiplerinin özgün içerik elde edebilmesi açısından tercih ettiği bir hizmet türüdür. İşletmeler, e ticaret siteleri, kurumsal ajanslar hizmet ya da ürünlerini daha fazla insana ulaştırmak ve potansiyel müşterilerini satın almaya yönlendirmek için makale satın alma işlemini talep ederler. Özgün makale yazabilmek zordur, ancak önemli olan sadece özgün yazmak değil aynı zamanda arama motorlarının istediği SEO uyumlu makale yazabilmek gerekir. Biz SEO makale satın almak isteyen müşterilerimize bu hizmeti sağlayarak onların hem özgün makale satın almasını hem de sitelerini daha üst sıralara çıkarmasını sağlayabiliriz. Makale siparişi vermek istediğinizde sitemizi tercih edebileceğiniz gibi birçok platform üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz. R10 makale siparişi hizmeti de veren firmamıza R10 forumu üzerinden de ulaşabilirsiniz.

SIkça sorulan sorular

1Makaleler zamanında teslim ediliyor mu?
Makale hizmetinde önceliğimiz zamanında teslimattır. Bunun için sipariş oluşturulurken makalelerin en son yetişeceği zaman teslim tarihi olarak belirlenir.
2Makale kim tarafından yazılıyor?
Makaleler Seorehberi Dijital İçerik Ajansı çalışanları tarafından yazılır. Dışarıdan makale alınıp teslim edilmesi söz konusu değildir.
3Teslim edilen makaleler sizde kalıyor mu?
Teslim ettiğimiz makaleler herhangi bir olasılığa karşı 3 iş günü boyunca saklı tutulur ve sonrasında sistemden silinir.
4Aynı makale başkasına satılır mı?
Makaleler kişiye özel olarak yazılır. Bu nedenle size verdiğimiz makalelerin başkasına satılması gibi bir durum söz konusu değildir.

MAKALE HİZMETİ

Bugün internet dünyası o kadar geniş bir mecradır ki birçok konu hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Herkes bir internet sitesi kurabilir ancak herkes makale yazamaz makale yazmak için belirli bir bilgi ve kelime dağarcığı gerekmektedir. Seorehberi işte bu noktada müşterilerinin yardımına koşar ve verilen konu başlıkları ile ilgili ya da kendi seçtiği konu başlığı hakkında engin bilgilerini kullanarak içerik temin edilmesini sağlar.

UZMAN SEOREHBERİ EKİBİ

Bizi tarif ederken Seorehberi’ nden daha çok bir SEO profesörü demek daha doğru olacaktır. Makale yazarlarımızın tamamı SEO noktasında uzman kişilerden oluşmaktadır. Makaleniz yazılırken size en çok fark getirecek olan konular seçilerek yazılmaktadır.

SEO Açısından Fark Yaratan Makaleler

Makale konusunda uzmanlaşmış olan yazar kadromuz tamamen siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda makalesine yön vereceği gibi aynı zamanda da % 100 özgün olmasına dikkat edeler. Yazarlarımızın yazmış oldukları her makale Google ve diğer arama motorlarının her zaman ilgisini çekmiş ve çok sevmiştir. Makale hizmeti alımlarınızı sürekli olarak devam ettirdiğiniz durumda sizinle beraber anahtar kelime odaklı hızlı bir şekilde yükseleceğimizden de emin olabilirsiniz.  Unutmamalısınız ki sitelerinize yalnızca 10-15 yazı ekleme ile hiçbir etki göremezsiniz bu nedenle tek tek alım yerine işi bize bıraktığınız da fark yarattığınızı da göreceksiniz.  Düzenli aldığınız makaleler mutlaka etkisini gösterecektir.

SEO Uyumlu Makale Ne Demektir?

SEO uyumlu makale Google’ nin en çok sevdiği makale tarzı demektir. Burada önemli olan herkesin rahatlıkla anlayabileceği ve uygun bir dille yazılmış olması gerekir. Kullanıcılara doğru bilgi sunan ve hedef doğrultusunda ilerleyen yazılara SEO uyumlu makale denilmektedir.  SEO uyumlu yazılarda aranan özelliklerin başında özgünlük gelmektedir. Ancak bu şekilde kaliteli makalelere ulaşmış olursunuz. SEO’ya uyumlu içerik hizmetlerimiz ile web sitenizin rakiplerinizin arasından sıyrılarak Google’da daha üst sıralarda çıkmasını sağlayabilirsiniz.