SEO Danışmanlığı

Seorehberi ihtiyacınız olan SEO çözümlerini sizlere hızlı bir şekilde sunabiliyor.  Arama motorları optimizasyonu kavramını tamamen bütünsel bir yaklaşımla ele alıyor ve yaptığımız çalışmalarımızı siz değerli müşterilerimizin istekleri ve de gereksinimleri doğrultusunda oluşturuyoruz. Amacımız SEO’yu firmanızın satış ve pazarlama kanallarına hızlı bir şekilde entegre edilmesini sağlamaktır.Bizim için siz ve içerisinde olduğunuz projeniz önemlidir. Projeniz doğrultusunda bizimle çalışmaya başladığınız andan itibaren sitenizin hak ettiği trafiği yakalayacağı ve istediğiniz noktaya erişeceğiniz konusunda üzerimize düşeni yapacağımızı bilmelisiniz.  Bizden almış olduğunuz seo danışmanlığı hizmeti sonrasında telefonlarınızın ve maillerinizin hiç kesilmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Bulunduğunuz noktadan memnun değilseniz bizi arayın

SEO uzmanımız sitenizi ele aldıktan sonra rakipleriniz ve sizin bulunduğunuz sektörü analiz edecektir bu analizleme sonrasında bugüne kadar yapmış olduğunuz yanlışlıklar tespit edilecek ve bunun tam tersi bir çalışmayla hızlı bir şekilde yükselmenizi sağlayacağız.Bizim için her müşterimiz önemlidir ve aynı özen gösterilir.Biz soruna direk çözümsel olarak yaklaşırız bu nedenle de ele aldığımız projenizde düşüncemizi de ortaya koyarak sizi en hızlı bir şekilde nasıl yukarılara taşıyabiliriz bunu planlarız.  Bizimle çalışmanız durumunda sektörünüzün analizi yapıldıktan sonra siteniz üzerindeki çalışmalarınızda size yön göstererek ilerlemenin tamamen kusursuz olmasını sağlarız üstelik bunu yaparken de SEO Kuralları çerçevesinde yaparız. Uzmanlarımız sürekli olarak google algoritmalarını takip ettiği için olması gereken her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlar bizimle çalışmanız halinde başarınız kaçınılmazdır.


SİZİN Bİ FARKINIZ OLSUN

Milenyum döneminin insan hayatına kattığı en büyük yenilik sosyal medya iletişimi

Web siteni üst sıralara çıkarmaya ne dersin

Yapacağımız SEO Çalışması ile siteniz bulunduğunuz yerden hızla yukarılara çıkacak.

SİTENİZE NELER YAPIYORUZ?

Arama Motoru yaklaşımları Teknik SEO Gelişimi Site içi SEO hareketleri Site dışı SEO hareketleri Seorehberi, SEO danışmanlığı hizmeti verirken önemli bir noktaya dikkat eder. Bizim için önemli olan sektörünüzle alakalı olan tek bir anahtar kelime değildir, dolayısıyla sitenizi bütünüyle ele alarak tüm kelimelerde yükselmenizi düşünürüz bu nedenle de çalışmalarımız bu yönde olur, Özellikle içeriklerinizin kalitesini kontrol eder SEO’ ya uygun olarak yazılmış ya da yazılmamış bunun tespitini sağlarız.

Rakipleriniz boş durmuyor!

Tek bir anahtar kelimeyle ilerlemek sitenizin bir süre sonra yeniden başladığı noktaya dönmesi demektir. Çünkü burada geniş bir alan vardır ve rakipleriniz de bu arada boş durmuyor tek bir anahtar kelimeyle ancak direnebilirsiniz ama tüm kelimelerde yukarıda olmak sizin kalitenizi ve marka değerinizi de artıracaktır.Doğru kitle anahtar kelimeyle yakalanır…
Size Neler vaat ediyoruz
Kelime arama sonuçlarında web sitenizi en üst sıralara çıkarmayı, Web sitenizde yer alan görselleri,görsel arama sonuçlarında en üst sıralarda çıkarmayı, Adresinizi, harita arama sonuçlarında en üst sıralarda çıkarmayı, Ziyaretçilerinize kaliteli bir gezinti deneyimi ve doygun içerik sunmayı, FARKIMIZ Biz yalnızca sizin kelimelerinizle ilgilenmiyoruz aynı zamanda sitenizi bütünüyle ele alıyoruz. Site içi görsellerinizden tutunda SEO’ nun omurgası olan iç SEO çalışmalarına da önem veriyoruz.  Güvenmediğiniz kişilerle çalışıp, işi kolayına bırakıp sitenizde spam linkler kullandırıp, geçici bir süre için üst sıralara taşıttırmayın.Siz ve projeniz bizim için değerlisiniz.