İŞLETMELER İÇİN ÖZEL ÇÖZÜMLER

Size nasıl yardımcı olabileceğimizi merak mı ediyorsunuz?
Kitle AnaliziKıyaslamaDenetim
AnalitikKurum içi koçlukStil kılavuzu
İçerik İşlemleriiçerik stratejisiDijital ses dosyası
İçerik stratejinizi deneyim, özgünlük ve sıralamadaki yükselişle güçlendiriyor, özelleştirilmiş içerik çözümlerimizle size farklılık katıyoruz
 

Profesyonel Editörlük Hizmeti

Web sitenizin içeriklerini günlük düzenli olarak girmeye ne dersiniz.
1
İLETİŞİM
2
KULLANICI ADI VE ŞİFRE
3
GÜNLÜK GİRİŞ SAYISI
4
BAŞLAMA

Editörlük Nedir?

Editörlük hizmeti nedir? İlk kez web sitesine içerik yazdıracak olanların merak ettiği soruların başında geliyor. Editörlük, bireysel, kurumsal ve e-ticaret sitelerinin blog bölümlerine sitenin güncel kalması ve arama motorlarında üst sıralara çıkabilmesi için yapılan çalışmadır. Editörlük hizmetinin mutlaka profesyonel firmalar ve yazarlar tarafından hazırlanması gerekir. Çünkü buradaki amaç yazı yazmak değil kullanıcı dostu makalelerle Google’nin istediği düzeni oluşturabilmektir.

Kitap Editörlük Hizmeti

Pek çok ziyaretçi web sitemize geldiklerinde bize kitap editörlük hizmeti verip vermediğimizi soruyorlar. Bu hizmet farklı bir alanı kapsamış olduğundan dolayı Seorehberi ekibi kitap editörlük hizmeti sağlamamaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi editörlük hizmeti nedir? Sorusunun yanıtı olarak web sitesi içerikleri hazırlama ve siteye girişini sağlama işlemi diyebiliriz.

Editör Hizmeti

Editörlük hizmeti konusunda Seorehberi profesyonel yazarlarıyla destek sağlamaktadır. Sitenize her gün belirttiğiniz sayıda makalelerin eklenmesi sağlanırken SEO’nun kurallarına uygun hareket edilir. Yazılan her makale % 100 özgün ve benzersizdir. Dolayısıyla hedef anahtar kelime kullanımı göz önünde bulundurularak sitenizin en üst sıralarda yer alarak daha fazla ziyaretçi çekebilmesini sağlamaktır.

Editörlük Hizmetinde Sitenize Neler Yapıyoruz !

% 100 özgün içerik

Alt Başlık Kullanımı

İç SEO (Link)

Özgün Manşet Tasarımı


Makaleye Uygun İç Görseller

Meta-Description Kullanımı

Aranma Hacmi Yüksek Başlıklar

Anahtar Kelime Kullanımı

Web Editörlük Hizmetleri

Editörlük hizmetleri profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekir. Doğru miktarda anahtar kullanımı alt başlık kullanımı ve kelime hatalarının olmaması hem sitenize gelen ziyaretçilerin ilgisini çekebilmek hem de arama sonuçlarında daha yukarılarda olmak için dikkat edilmesi gereken bir husustur.

Editörlük Eğitimi

Seorehberi bünyesinde hizmet veren tüm çalışanlar editörlük eğitimi almış ve dolayısıyla yalnız makalenin yazımı değil aynı zamanda görsel düzeni konusunda da dikkatli ve titiz hareket eder. Editörlük eğitimi verilirken sitenin alt yapısı ne olursa olsun hepsini kapsayacak şekilde hareket edilir.

Editörlük Çeşitleri

Editörlük çeşitleri gelen web sitesine ve müşteri talebine göre belirlenir. Bazı müşterilerimiz makalelerin bizim tarafımızdan yazılıp eklenmesini isterken bazı müşterilerimiz ellerindeki hazır makalelerin ya da var olan makalelerin yeniden yazılması konusunda destek talep etmektedir.

7 günlük deneme paketinizi şimdi başlatın !

Tek Bir Ajans Farklı İçerik Türleri !

Her sektör için özel hizmet sağlayan firmamız, işletmelerin içeriklerini tasarlamasına, oluşturmasına ve dönüştürmesine olanak sağlar. Biz dijital içerik hizmetleri ile kaliteli ve benzersiz içerik üretimi beklentilerinize cevap veriyoruz.

Video Düzenleme Hizmeti

Video düzenleme hizmeti de editörlük kapsamında vermiş olduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır. Hatta videolarınızdaki ses kayıtlarını metne dönüştüreceğimiz özel programımız sayesinde deşifre hizmetinizde hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Editör Olmak-Seorehberi Dijital İçerik

Editör olmak kolay bir iş değildir. Bunun için daha fazla kitap okumanız, araştırmacı olmanız ve yenilikleri takip etmeniz gerekir. Her konuda bilginizin olması mümkün değildir, ancak her konuda makale yazılması istenebilir. Bu hususlar göz önünde bulundurularak Seorehberi editör ekibi araştırmacı ve özgünlük dikkate alınarak seçilir.

Freelance Editörlük Ücretleri – Editörlük Fiyatları

Freelance editörlük, evden herhangi bir bağlılığı olmadan firmalara, ajanslara ya da kendi internet sitelerine özgün ve SEO uyumlu içerik yazan kişilere verilen isimdir. Evde ek iş olması amacıyla başlanan bu kazanç yöntemi zaman içerisinde daha fazla kazandırdığı için ek kazanç olmanın da üzerine çıkabilir. Freelance editörlük ücretleri genellikle 100 kelime üzerinden hesaplanır. Yazdığınız makalenin kalitesine göre fiyatlandırıldığı gibi standart bir fiyat belirlenerek de yapılabilir. Ortak olarak bir fiyat verecek olursak 3 TL’den başlayarak 8 TL’ye kadar çıkar. Fiyat ajanslar tarafından belirlenebildiği gibi freelance çalışan kişi tarafından da belirlenebilir. Seorehberi Dijital İçerik Ajansı editörlük ücretleri hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz. R10 editörlük hizmeti veren freelance yazarlar tarafından doludur. Türkiye’nin en büyük webmaster platformu olarak bilinen r10’da insanlar kendileri için makale yazarak para kazanmaya çalışırlar.

Evden Editörlük İş İlanları

Evden editörlük iş ilanları internette pek çok sitede bulunuyor. Bu sitelere girerek en uygun fiyat veren siteyle çalışabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken en önemli hususların başında çalıştığınız sitenin güvenilir olmasıdır. Evden editörlük iş ilanı veren bazı siteler hakkında şikayet konularının oluştuğunu görebiliyoruz. Bu konulara baktığımızda ise genellikle verilen hizmet sonucunda paralarını alamıyor olmalarıdır. Bu gibi bir sonuçla karşılaşmamak adına dikkatli seçim yapmak ve araştırmak önemlidir.

Freelancer Editörlük & Makale Yazarlığı

Freelancer editörlük & makale yazarlığı dikkat gerektiren ve tecrübe isteyen bir konudur. Dolayısıyla bu işi yapmak istediğinizde önce para kazanmaya değil nasıl yazmanız gerektiğine odaklanmanız gerekir. İşi öğrendikten sonra paranızı nasıl olsa kazanmaya başlayacaksınız. Bu nedenle bu iş okumayı ve yazmayı sevmeden yapılacak bir kazanç yöntemi değildir.

Profesyonel Editörlük Hizmeti

Web sitenizin içerikleri uzman yazarlarımız tarafından hazırlanır ve yine uzman editörlerimiz tarafından sitenize eklenir. Her makale konusu araştırma doğrultusunda yazılır ve yoruma yer verilmez. Seorehberi Dijital İçerik
Web sitenizin içerikleri SEO uyumlu ve semantik olsun istiyorsanız kurumsal makale hizmetimizden mutlaka faydalanmalısınız Seorehberi Dijital İçerik Ajansı Bir telefon başlamak için yeterli.
 

Bizi tanımak ister misiniz?

İhsan Arslan

Yönetici

İhsan Arslan

Nilgün Aydın

Sosyal Medya Yönetimi

Nilgün Aydın

N.Kaan Arslan

Yazılımcı

N.Kaan Arslan

 Neden Makale & Editörlük Hizmeti ?

Bazen o kadar yoğun çalışırsınız ki kendi sitenize bilgi giremeyecek kadar dahi vaktiniz olmaz ya da bu iş size zulüm gibi gelebilir. Eğer siz sitenize makale yazmak ve girişlerini yapmak istemezseniz o zaman Seorehberi sizin için bunu üstlenir ve günlük belirttiğiniz oranda makalelerinizi yazarak sitenize girişini yapar. Makale girişlerimiz belirli bir standart çerçevesindedir. Bu standartlar içerisinde istenilen kelime sayısı kadar makale, yazının gerektirdiği kadar iç görsel (3-5 arası değişmektedir) bu görseller üzerine sitenizin logosunun eklenmesi ve etiket girişleri.

Sık Sorulan Sorular

Makalelerde aksama olur mu?
Hayır kesinlikle makaleleriniz söz verilgiği zamanda sitenize girilir.
Makalelerin Giriş Zamanları Nasıldır?
Gün içerisinde makaleler hazırlandığı için girişler genellikle akşam saatinde olur.
Her sektöre içerik hazırlıyor musunuz?
Evet her sektöre özel olarak içerik hizmeti sağlanır.
Yoas-All ın SEO ya da Rank Math Kullanıyor musunuz?
Evet editörlerimiz tüm sistemlere hakim olduğundan sitenizde hangi eklenti kuruluysa ona göre düzenleme yapabiliriz.
Editörlükte günlük İstediğim sayıda sipariş verebiliyor muyum?
Evet editörlük hizmetimizde günlük istediğiniz sayıda giriş yapabiliyoruz.
Haber sitelerine giriş yapıyor musunuz?
Evet haber sitelerinize günlük girişleri yapıyoruz.
Kurumsal yazılar yazıyor musunuz?
Evet sitenize hakkımızda, hizmetlerimiz, ürün açıklaması, kategori açıklaması gibi kurumsal makaleler hazırlıyoruz.

Editörlük Hizmeti Almanın Faydaları

Web sitenizi güncel tutmak, google ve diğer arama motorları tarafından her zaman dikkat edilen bir kavram olmakla birlikte seo çalışmalarının vazgeçilmez bir öğesidir.
Sektörünüze uygun ve yükselmek istediğiniz kelimelerin yer aldığı %100 özgün ve %100 seo uyumlu makaleler ile sitenizi güncel tutabilirsiniz.
Hazırlanan makaleler tamamen SEOuyumlu olmakla birlikte arama motoru optimizasyonları konusunda tecrübeli editörler tarafından hazırlanmaktadır.
Özgün makaleler hazırlamakta güçlük çekiyor ve makale yazmak için yeterli vakit ayıramıyorsanız işi profesyonellerine bırakabilirsiniz.