DÜĞÜN,NİŞAN VE EVLİLİK TEKLİFİ SLAYTI HAZIRLAMA

DÜĞÜN VE NİŞAN SLAYTI

Düğün ve nişan organizasyonlarında gelin ve damat için önemli olan zamanları kısa bir süre içerisinde ve de misafirlerin sıkılmasına izin vermeden onlara hatıralarla dolu bir zamanı sunabilmek aynı zamanda da gelinle damadın salona girdiği anda başlayan duygusal bir slayt gösterisiyle düğününüzü ölümsüzleştirebilirsiniz.

Bu hizmet genellikle düğün salonlarında alelade ortamda ve de dakikalar içerisinde hazırlanarak misafirlere izlettirilir dolayısıyla burada bir duygu bütünlüğü de yakalanmaz resimler ve videolar gelişi güzel yerleştirilir ancak Seorehberi olarak bizimle iletişime geçip düğünden önce fotoğraf ve videolarınızı bize ulaştırdığınızda sizin için en güzel görsel slaytları hazırlayabiliriz.

Bu hizmet piyasada oldukça yüksek ücretlerle yapılmaktadır ancak seorehberi ekibi olarak sizlerin bu özel gününüzde gereksiz masraflardan kaçınmanızı esas alarak sizlere en güzel slaytları hazırlamaktan onur duyacağımızdan emin olabilirsiniz

2012 yılından bu yana gerek sosyal medya alanında gerekse fotoğraf ve video slaytları tanıtım filmi, reklam filmi konusunda hizmet veren firmamız bu anlamda sizlere unutamayacağınız slayt filminizi de oluşturacaktır.

Yüzlerce memnun müşterimiz gibi düğün ve nişan slaytınız için bizi tercih ederek filminizi garantiye almış olacaksınız.

EVLENME TEKLİFİ SLAYTI

Hayatınızı birleştirmek istediğiniz mükemmel insana hiç ummadığı bir anda özel bir mekânda mükemmel bir video ile duygularınızı anlatmak ve ona evlenme teklifinde bulunmak istemez misiniz? Üstelik te bunu çok uygun bir fiyata. Üstelikte kimsenin düşünemediği yalnızca sizin hayaliniz olan bir yöntemle.  Bu sayede eş adayınızı derinden etkileyeceğinizi unutmamalısınız. Sizden istediğimiz bir parça videolarınızdır ya da olmasını istediğiniz resimleriniz metinleriniz ya da hepsi. Biz sizin için hepsini bir araya getirip sevdiğiniz insana profesyonel efektler eşliğinde son derece duygusal bir film hazırlıyoruz. Geriye ise size yalnızca o sihirli sözcüğü söylemek düşüyor.

Seorehberi olarak sizlere şu noktada öneriler sunabiliriz. Sinema ve tekno marketler müşterilerine doğal reklam yaptıkları için bu taleplerinizden çok memnun kalıyorlar. Anlayacağınız aradığınız şey tam burada.